Artykuły branżowe

Dlaczego warto zdecydować się na stalowe dekoracje?

By lipiec 28, 2020 No Comments

Ścienne dekoracje stalowe coraz częściej wypierają plakaty, naklejki ścienne czy obrazy, spełniając w zasadzie tę samą funkcję, czyli interesującej ozdoby, podkreślającej styl aranżacyjny i nadającej wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Są one wykonywane z metalu i zawieszane na ścianach tak samo jak płótna czy plakaty. Dowiedz się więcej o zaletach tego rozwiązania w poniższym artykule.

Oryginalność i duży wybór

Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy taka ścienna metalowa ozdoba to stosunkowo świeża propozycja, a więc i oryginalna alternatywa dla plakatów, obrazów czy naklejek ściennych. Nie musimy się martwić także o wybór, bo na pewno znajdziemy wiele tego typu dekoracji w wielu odsłonach, wymiarach i kształtach.

Dobry montaż i funkcjonalność

Kolejną zaletą ściennych dekoracji stalowych jest fakt, iż nie uszkodzimy ścian przy ich montażu bądź demontażu, bowiem mocowane są one przy pomocy kołków montażowych lub wkrętów, co zapewnia łatwy i szybki montaż. Tak więc nie uszkodzimy ściany, tak jak to bywa w przypadku naklejek ściennych. Dzięki temu ścienne ozdoby metalowe nadają się do każdego rodzaju ściany.

Uniwersalność

Uniwersalność to także ogromna zaleta tego typu rozwiązania, jakim są ścienne metalowe dekoracje, ponieważ stal wpisuje się niemal w każdy styl aranżacyjny. Wystarczy jedynie dobrać kształt, wzór, wymiary i kolorystykę danej ozdoby do danego stylu wnętrza. Idealnie nadadzą się one także do różnych pomieszczeń, bowiem pasują one zarówno do salonu, jak i kuchni, pokoju dziecięcego czy łazienki, a także do lokali typu kawiarnie, restauracje czy hotele.

Duże możliwości

W przeciwieństwie do obrazów czy plakatów mamy znacznie więcej możliwości aranżacyjnych, jeśli chodzi metalowe ozdoby ścienne, bowiem do dyspozycji mamy nie tylko różne motywy i kolory i wymiary, ale także wzory i kształty, które same w sobie mogą podkreślać dany motyw.

Wysoka trwałość

Wykonanie produktu ze stali: nierdzewnej, corten lub czarnej pomalowane proszkowo zapewnia wysoką trwałość i solidność, są one starannie wykonane tak, by odwzorować nawet najmniejszy szczegół czy najdrobniejszy kształt w sposób perfekcyjny.

Gdzie można nabyć wysokiej jakości metalowe ozdoby?

Firma Fabryka Pomysłów ma w swojej ofercie najbardziej prestiżowe i oryginalne stalowe akcesoria dekoracyjne- w tym ścienne, które idealnie wpisują się we wnętrza mieszkań, hoteli czy restauracji, podkreślając ich charakter i przyciągając wzrok swoją oryginalnością i nietypowością oraz wysoką jakością wykonania. Wizja firmy zakłada przede wszystkim uwzględnianie potrzeb klientów, którzy oczekują nietuzinkowych dekoracji, wykonanych z wielką dokładnością.