Artykuły branżowe

Dekoracje ścienne ze stali, czyli pomysł na nowoczesne wnętrze.

By sierpień 5, 2020 No Comments

Dekoracje ścienne ze stali, czyli pomysł na nowoczesne wnętrze.

Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio dekoracje ścienne, szczególnie wykonane ze stali. Stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy szukają prestiżowych, oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań na ożywienie wnętrza swojego salonu, pokoju bądź też innego pomieszczenie w domu, mieszkaniu, restauracji, hotelu, czy biurze. Dowiedz się więcej o tym interesującym rozwiązaniu i jego różnych obliczach.

         Obrazy ścienne z metalu

Obrazy ścienne z metalu mogą przybrać rozmaite formy i kształty uwypuklające dosłownie i w przenośni daną tematykę. Warto wybrać produkt, który będzie odzwierciedlał naszą osobowość, upodobania lub zainteresowania np. w postaci zwierząt, aut, postaci z filmów lub bajek, flory, map, itp., a także postawić na niebanalne formy np. przestrzenne obrazy z wyżłobionymi kształtami lub wyżłobionymi jedynie pojedynczymi elementami bądź też trójwymiarowe, nadające wrażenie głębi. Takie pozycje z metalu doskonale wpiszą się w estetykę przeróżnych stylów aranżacyjnych – od nowoczesnego, przez minimalistyczny po industrialny – szczególnie, jeśli będą przedstawiały geometryczne bryły lub kształty.

      Kilkuczęściowy obraz ze stali

Kilkuczęściowy obraz ze stali w formie np. tryptyku (obrazu podzielonego na trzy części) to bardzo modne ostatnimi czasy rozwiązanie, które nada niezwykłej lekkości, dynamizmu oraz rzutkości Twojemu wnętrzu, dzięki zerwaniu z tradycyjną zwartą kompozycją. Dodatkową zaletą tego rozwiązania są większe możliwości aranżacyjne oraz pole do popisu dla naszej kreatywności, bowiem sam podział może być symetryczny lub asymetryczny, pod różnym kątem itp. To już zależy od granic naszej wyobraźni, bowiem kombinacji jest tak naprawdę nieskończenie wiele.

     Ozdoba – logo ścienne ze stali

Logo batmana, supermana, iron man, czy spidermana na ścianie to świetne rozwiązanie dla miłośników filmów fantasy, którymi okazują się najczęściej, choć nie tylko, nasze pociechy. Tak więc takie trójwymiarowe stalowe logo będzie cenna propozycją ściennej ozdoby do pokoju dziecka, które na pewno będzie nią zachwycone.

     Romantyczna mozaika

Mozaika np. ze stalowych wyżłobionych serc czy liści, to doskonały sposób na dodanie wnętrzu nuty romantyzmu i delikatności lub tajemniczości, dzięki swoim mnogim, delikatnym kształtom – konturom ze stali.

     Gdzie można zakupić najwyższej jakości nietuzinkowe obrazy ze stali?

Firma Fabryka Pomysłów ma w swojej ofercie właśnie te prestiżowe i nietuzinkowe obrazy wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej polerowanej lub szczotkowanej, a także projekty ze stali corten, które posiadają powłokę wyglądem przypominającą rdzę. Produkty są zwykle odsunięte od ściany o 30 mm, co nadaje im niezwykłą głębię,  a także wykonane z ogromną precyzją.

Opracowanie:
Fabryka Pomysłów Beata Dorula