Artykuły branżowe

Z jakich materiałów Fabryka Pomysłów wykonuje swoje produkty?

By listopad 3, 2020 No Comments

 

Papier, płótno, drewno… nie! Fabryka Pomysłów postawiła na wykonywanie swoich produktów ze stali, przede wszystkim ze względu na jej trwałość, jakość i oryginalność. Niewątpliwie stal od dawien ma swoje zastosowanie w przemyśle, transporcie i budownictwie. My postanowiliśmy nadać jej zdecydowanie inny charakter.

 

Rodzaje stali wykorzystywane przez Fabrykę Pomysłów

Rodzaj surowca wybiera u nas klient. Bezsprzecznie decydując się na nasz produkt, warto uwzględnić kolorystykę i charakter wnętrza, w którym będzie on zamieszczony. My proponujemy spory wybór surowca.

  • Stal nierdzewna- polerowana lub szczotkowana

Ma ona specjalne właściwości fizykochemiczne, dzięki którym jest odporna na korozję i wysokie temperatury. Jej charakterystyczną cechą jest srebrny kolor i połysk. Polerowana jest gładka i można się w niej przejrzeć. Natomiast szczotkowana, posiada charakterystyczny szlif, może on być umieszczony pionowo, bądź poziomo.

  • Stal czarna

Ta bardzo popularna stal, ma dużą twardość i wytrzymałość. Bardzo dużą jej zaletą jest możliwość pomalowania jej proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL. W związku z tym, klient sam decyduje, jaka kolorystyka mu odpowiada. Bezsprzecznie jednak największym zainteresowaniem cieszy się kolor czarny.

  • Stal corten

To zdecydowanie unikatowa stal. Zostaje ona coraz częściej wykorzystywana, ponieważ posiada niezwykłe właściwości. Ma bardzo dużą żywotność i nie wymaga konserwacji. Ponadto, swoim wyglądem zachwyca każdego posiadacza. Mówimy o niej potocznie, że ma „własne życie”. Na początku ma piękny żółto-pomarańczowy kolor, z czasem ciemnieje, dochodzi kolor brązowy i przypomina powłokę rdzy.

 

 

Co wykonujemy ze stali?

Głównym założenie Fabryki Pomysłów było niepospolite wykorzystanie stali do ozdób ściennych. Dlatego stworzyliśmy wzory obrazów, które w niecodzienny sposób mają upiększać wnętrza mieszkań, biur, gabinetów, hoteli. W naszej ofercie cieszące się największym zainteresowaniem znajduje się obrazy:

  • Map: Świata, Wenecji, Nowego Jorku, Polski,
  • Ostatnia Wieczerza, Ręce złożone do modlitwy
  • przedstawiające naturę: Drzewo, Liście, Koń w galopie, dla miłośników psiaków,
  • wielkie budowle: Empire State Building, Wieża Eiffla,
  • samochodów: Ford Mustang, Volskwagen Golf, Nissan Patrol, Motor,
  • dla zakochanych: Ściana miłości, Uczucie, On i Ona

 

Jednak robimy wszystko, by podążać za wymaganiami klientów. Dlatego też zrodził się pomysł na szyldy reklamowe, które klienci zamawiają ze swoim logo na zewnątrz swoich firm, bądź jako ozdobę do biur.

 

Rozszerzyliśmy nasze usługi o ażurowe barierki i panele ogrodzeniowe.

Lecz temu poświęcimy kolejny artykuł, w którym będzie można zasięgnąć więcej informacji.

 

Kiedy wybrać produkty z Fabryki Pomysłów?

Jeśli urządzasz wnętrze i szukasz bardzo eleganckich, a zarazem nieoczywistych elementów wykończenia.

Kiedy nie jesteś pewien co będzie bardziej pasowało do reszty wystroju.

Gdy chcesz, stworzyć indywidualny projekt tylko dla siebie.

A może chcesz zrobić komuś wyszukany prezent.

 

Wtedy zgłoś się do nas ! Doradzimy, dopasujemy, wykonamy z niezwykłą starannością, uwzględniając Twoje potrzeby.

 

Opracowanie:

Leave a Reply